Inne
*opis na stan: data wykonania zdjęcia*
*opis na stan: listopad 2021*
*opis na stan: data wykonania zdjęcia*
Ogólnie ta ulica jest trochę za wąska i buspasy nie spełniają swojego zadania, bo autobusy muszą z nich zjechać przed światłami, ale to standard w ostatnio remontowanych olsztyńskich ulicach...
*opis na stan: data wykonania zdjęcia*
*opis na stan: data wykonania zdjęcia*
Trasę linii nr 121, również jeżdżącej przez to skrzyżowanie, objazd wyprostował, bo jechała tylko ulicą Dworcową, bez okrążania zajezdni. Wtedy na przystanku Kołobrzeska w stronę Bartąskiej-Rondo i Dworzec Główny w stronę Cementowej autobusy stały po 8 minut, co denerwowało pasażerów.
Objazd tej linii przebiegał ulicami:
W stronę Dworca Głównego: Poprzeczna > Cicha - Marii Zientary-Malewskiej - Paderewskiego > Limanowskiego i dalej swoją trasą.
W stronę Barczewa: Limanowskiego - Jagiellońska > Reymonta - Marii Zientary-Malewskiej - Cicha > Poprzeczna i dalej swoją trasą.
Zdjęcie z czasów, w których na 116 mogły jeszcze jeździć dwudrzwiowe wozy, czyli w tamtym okresie właściwie tylko 6 MAN-ów o numerach taborowych 955-957, 960-962, bo Solarisy 147-149 dołączyły do obsługi tej linii od 7 listopada 2019.
Trochę się pozmieniało od tamtego czasu...
956 już nie istnieje, bo wycofany został 14 lipca 2020 roku, a dwudrzwiowe wozy przestały obsługiwać tę linię od 1 czerwca 2021.
*opis na stan: rok 2021*
Trasa była zmieniona ze względu na objazd na trasie: Dworcowa - Plac Inwalidów Wojennych - al. Piłsudskiego, spowodowany remontem skrzyżowania Kołobrzeskiej z Leonharda. Objazd ten rozpoczął się 31 maja 2019, a zakończył 9 września 2019.
*opis na stan: rok 2021*
*opis na stan: data wykonania zdjęcia*
1048 niespodziewanie wyjechała na całodzienną 127. Jest to niecodzienne, bo jeździ głównie na dodatkach.
*opis na stan: data wykonania zdjęcia*
[ Wygląd otapicerowanych powierzchni na tyle autobusu ]
*opis na stan: data wykonania zdjęcia*
*opis na stan: luty 2020*
/2021: Wtedy były jeszcze nadzieje, że te kursy powrócą...🙃
*opis na stan: data wykonania zdjęcia*
Od mniej więcej połowy marca 2020 planowo na 131 jeżdżą tylko przeguby. Jednak było 5 wyjątkowych dni, w których na tę linię wyjechały solówki. Były to 25 i 26 grudnia 2020, 1 stycznia 2021 oraz 4 i 5 kwietnia 2021. W pierwszych trzech datach na miasto nie wyjechał żaden przegub, a w Wielkanoc przeguby pojawiły się na 304, z czego jedna brygada przeszła na 117.
*opis na stan: czerwiec 2021*
*opis na stan: data wykonania zdjęcia*
*opis na stan daty wykonania zdjęcia*
*opis na stan daty wykonania zdjęcia*
*opis na stan daty wykonania zdjęcia*
*opis na stan daty wykonania zdjęcia*
Historia zmian nazwy ulicy Wincentego Pstrowskiego zaczyna się 13 grudnia 2017 roku, kiedy to zmieniła nazwę na Żołnierzy 5 Wileńskiej Brygady Armii Krajowej. Jednak nazwa ta nie zdążyła wejść w życie, ponieważ 22 grudnia 2017 Wojewoda wydał zarządzenie zmieniające, które nadawało ulicy nazwę 5 Wileńskiej Brygady AK. Ta nazwa również nie obowiązywała długo, bo 24 stycznia 2019 roku ulicę ponownie przemianowano na Wincentego Pstrowskiego na podstawie wyroku sądu z dnia 15 listopada 2018 r.
*opis na stan: rok 2021*
Zacznijmy od tego, że z tego co pamiętam, autobusy nie jeździły tędy od początku zamknięcia tej ulicy, tylko dopiero wtedy, gdy zamknięty został odcinek od Placu Bema do ulicy Kajki. Niestety, dokładność mojej pamięci nie sięga tak daleko w czasie, dlatego nie jestem w stanie rozwinąć tematu.
W każdym razie, widoczny na zdjęciu objazd odbywał się w ten sposób:
- W stronę Placu Pułaskiego: Plac Bema - ul. Kopernika - Plac Pułaskiego
- W stronę Placu Bema: Plac Pułaskiego - ul. Kościuszki - ul. Kętrzyńskiego - Plac Bema
Jeździły nim linie: 101, 109, 116, 120, 309 i N02.
W tym czasie nałożyło się na siebie kilka przebudów dróg, więc były różne wariacje objazdów tych linii, których niestety nie jestem w stanie opisać ze względu na niewystarczające udokumentowanie naszej komunikacji w tamtych latach.
*opis na stan: rok 2021*
*opis na stan daty wykonania zdjęcia*
*opis na stan daty wykonania zdjęcia*
Firma KDD przestała obsługiwać olsztyńskie linie 20 września 2018 roku, po 5 latach od rozpoczęcia ich obsługiwania 1 października 2013 roku. Posiadała 12 Solbusów SM12 zasilanych skroplonym gazem ziemnym, w tym jeden - A712 - był z 2016 roku, oraz jednego zasilanego tradycyjnie - A711. Wozy te były fajne, ale baaaardzo mocno zaniedbane. Przez brak serwisowania jeden z nich nawet się spalił😀. Samozapłonowi uległ A709 po godzinie 23 dnia 27 sierpnia 2018.
