Objazdy, objazdy, objazdy…..

No to korków ciąg dalszy. Z dniem 03.10.2021 zostały wprowadzone następujące zmiany w organizacji ruchu W związku z zamknięciem al. Piłsudskiego na odcinku od ul. Dworcowej do ul. Mazowieckiego, zmienione zostaną trasy części autobusów komunikacji miejskiej oraz organizacja niektórych przystanków.

 całkowite zawieszenie przystanków: “Szpital Wojewódzki” na ul. Mazowieckiego w kierunku Piłsudskiego, “Hala Urania” w obu kierunkach na ul. Mazowieckiego, “Hala Urania” w obu kierunkach na al. Piłsudskiego),

 przystanek “Dworcowa-Przychodnia” na ul. Dworcowej w kierunku pl. Inwalidów Wojennych zostaje przeniesiony przed wjazd do przychodni, ok. 80 m w stronę dworca,

przystanek “Plac Inwalidów Wojennych” na ul. Dworcowej w kierunku ul. Żołnierskiej zostaje przeniesiony na pas dzielący ul. Dworcowej, na wysokości dotychczasowej lokalizacji.

Poza tym zostają zmienione trasy objazdowe autobusów:

 105, 113 ulicami: Kościuszki-Żołnierska-Dworcowa-Piłsudskiego i dalej swoimi trasami,

 106, 128 ulicami: Kościuszki-Żołnierska-Dworcowa i dalej swoimi trasami,

117 pozostaje na dotychczasowej trasie objazdowej ulicami: Kościuszki-Żołnierska i dalej swoją trasą.

Co dalej nas czeka wie to tylko ZDZiT, ale nasza cała redakcja woli już chodzić pieszo niż zapuszczać się samochodem/autobusem w rejony centrum miasta i Pieczewa.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *